Účinky

ApaCare kombinuje výhody fluoridu a hydroxyapatitu.

Lekársky hydroxyapatit (tekutá zubná sklovina) a fluorid sodný sa vzájomne dopĺňajú a spoločne predlžujú preventívny účinok v prípravkoch ApaCare.

Dodatočné „prečistenie“ hydroxyapatitom pri pravidelnej starostlivosti o zuby s produktmi ApaCare, môže posilniť osvedčenú fluoridovú prevenciu. Spolu s vrstvou fluoridu vápenatého sa na povrchu zuba tvorí ochranná vrstva hydroxyapatitu. To tlmí kyseliny, podporuje ústup počiatočného kazu a zafarbenie bielych škvŕn, vyhladzuje a bieli zuby (hydroxyapatit je prírodný bieliaci prostriedok).

ApaCare tiež znižuje (hyper) citlivosť a chráni pred eróziou. Tekutá zubná sklovina (lekársky hydroxyapatit) obsiahnutá v ApaCare uzatvára otvorené dentínové tubuly na zube a na obnažených zubných krčkoch. Citlivosť, ako je bolestivá citlivosť na horúco/chlad alebo na sladko/kyslosť, je možné veľmi účinne znížiť najmä pomocou ApaCare Repair. ApaCare tiež chráni pred eróziou zubov, napr. kyslými nápojmi alebo potravinami.

 

 

OraLactin stabilizuje a regeneruje ústny mikróbiom.

Denné zdravie pri čistení:
S novou zubnou pastou OraLactin s tekutou sklovinou, fluoridom a pre- a postbiotikami.

Prebiotiká ako „selektívne živiny pre tých dobrých“ posilňujú zdravé baktérie ústnej flóry.

Postbiotiká (inaktivované baktérie alebo bioaktívne komunikačné látky) regulujú patogény a podporujú postupné premnoženie „zdravých baktérií“.

Ako denný doplnok na bežné čistenie zubov:

Vyplachujte ústnou vodou OraLactin.

Alebo ako liek:

30-dňové probiotické vrecká alebo pastilky OraLactin so živými, zdraviu prospešnými baktériami. Pri príprave, počas alebo po zubnom ošetrení alebo profylaxii (napr. ak existuje vysoké riziko vzniku zubného kazu alebo parodontózy alebo ak máte zlý dych). Kúru OraLactin je možné opakovať niekoľkokrát ročne.